Čokoládová masáž se zábalem a peelingem

Neodoláte, sníte tabulku čokolády na posezení, ale pak Vás hryže svědomí, že jste zase ublížila své linii? Když si ale dopřejete čokoládovou masáž, tak nepřiberete ani gram a nebudete muset přemýšlet o hubnutí! Navíc je to skvělá relaxace. Ponořte se tedy do aromatu horké čokolády a hýčkejte své tělo!

Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2000 lety. Už tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku.

Rafinované spojení čokolády a hřejivé masáže je opravdovým pokušením pro všechny milovníky sladkého. Čokoládová masáž vzbuzuje potěšení a požitek, který působí na Vaše smysly a na celkovou harmonii mezi tělem a myslí.

 

Čokoládová masáž je výborná na získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Působí příznivě na cévy a aktivuje látkovou výměnu. Blahodárně působí na Vaši pokožku, která bude krásně hedvábná a čokoládově sladká. Čokoládová masáž je procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, projevů celulitidy, získání dobré nálady. Kakao zabraňuje v těle pronikání volných radikálů. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Je harmonizující a mírně stimulující. Čokoláda dokáže uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí.

 

Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku, pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Vaše tělo bude vonět po čokoládě, což mu dodá neodolatelnou přitažlivost a půvab.

 

Čokoládová masáž – jak probíhá:

Ošetření začíná nejprve kávovým nebo kokosovým peelingem, který představuje kombinaci jemné masáže a očisty vrchní vrstvy pokožky od odumřelých buněk. Poté následuje masáž teplou čokoládou a nakonec si užijete relaxaci v zábalu z pravé čokolády.

 

Čokoládová masáž a zábal pomáhají:

-    zlepšovat krevní oběh a posilovat cévní stěny

-    zvyšovat elastičnost a pevnost pleti                                                                            

-    napomáhat a stimulovat vylučování toxinů                                       

-    podporovat tvorbu hormonů radosti

-    eliminovat stres a napětí

-    obnovovat elastická a kolagenová vlákna

-    redukovat projevy celulitidy

-    zpomalovat projevy stárnutí

-    vyživovat organismus důležitými stopovými prvky a vitamíny

-    podporovat výkonnost mozkové tkáně

 

Sezóna:              celoročně

Doba trvání:   90 minut

 

Kontraindikace – masáž by se neměla provádět:

-    u osob trpících křečovými žilami

-    v době těhotenství

-    při vysokém krevním tlaku

-    při zánětlivých onemocněních

-    při virózách nebo celkovém oslabení organismu

-    při alergii na účinné látky kakaa nebo čokolády