FOTOATELIÉR


FACEBOOKhttps://www.facebook.com/pages/Foto-Iva-Fajov%C3%A1/191322864332522?fref=ts


Nabízím fotografické služby zaměřené na umělecky stylizované i reportážní a inscenované fotografování dětí i dospělých, těhotných žen i miminek. Mými modely jsou miminka, větší děti, mladé slečny, ženy i muži všech věkových kategorií, těhotné ženy i domácí mazlíčci. Prostě:

KAŽDÝ SI ZASLOUŽÍ KRÁSNÉ FOTOGRAFIE !!!

 

Těhulky, zachovejte si trvalou vzpomínku na jedno z nejkrásnějších období života člověka. Očekávání příchodu nového člena rodiny. Snímky maminky s bříškem samotné nebo s tatínkem, který na vzniku bříška má své neoddiskutovatelné zásluhy, se sourozenci miminek v bříšku, s připravenou výbavičkou. Snímky vzbuzující přívaly něhy snad v každém z nás.

Maminky, dejte dárek sobě dnes a svým dětem do jejich dospělosti. Cesta od novorozeného miminka, přes roztomilá batolata a dítka předškolního věku až po teenagery. Děti samotné, se sourozenci, s rodiči, s kamarády, s prarodiči, s domácími mazlíčky. Snímky po letech vyvolávající vzpomínky.

Ženy, nechte nás zachytit fotografie vás samotných nebo vás s  dalšími blízkými, zamýšlené jako dárek manželovi, příteli nebo jen tak pro vlastní radost a potěšení. Překvapte své nejbližší netradičním dárkem, ukažte jim, jak dokážete být krásná a sexy v každém věku, probuďte skomírající plamínek ve svém bručounovi!

Dívky, nikdy už nebudete mladší a krásnější, než jste dnes! Čas nelze zastavit, můžeme jej pro vás však zachytit. Čím dříve si necháte zhotovit uměleckou fotografii své nynější krásy, tím častěji se budete k fotografii vracet ve věku zralé ženy a tím příjemnější vzpomínku na mládí ve vás fotografie vyvolají.

Muži, nezapomínejte, že vaše dívky a ženy myslí především na vás, když se rozhodnou pořídit si fotografie toho, co na nich máte tak rádi. Dopřejte jim to a dokažte jim tak, jakou v ně máte důvěru. Budou vám za to vděčné a určitě to náležitě ocení. A pokud máte dostatek odvahy, přijďte se nechat fotografovat s nimi.

 

INFORMACE K FOTOGRAFICKÝM SLUŽBÁM

 

KDE FOTOGRAFUJI?

Fotografuji dle předchozí domluvy buď u Vás doma, nebo ve vlastním malém ateliéru, ale nejraději v různých exteriérech (příroda, hrad, dětské hřiště, rozkvetlá louka či obyčejná lavička v parku). Neriskujete tak žádné případné zdravotní problémy při cestování s bříškem nebo malými dětmi. Fotografování proběhne bez stresu v teple vašeho domova.

 

JAK DLOUHO TRVÁ FOCENÍ?

Focení sady fotografií může trvat hodinu až tři hodiny  - snažím se každého nafotit tak, aby byl s výsledkem spokojený. Pokud chcete, aby vše proběhlo co nejrychleji, předem zahoďte strach, trému a stydlivost. To nám společně umožní vytvořit ty nejhezčí fotky. Pokud se focení účastní děti, začínáme s nimi, protože jejich pozornost trvá jen velmi omezenou dobu.

 

A CO LÍČENÍ A ÚČES?

Můžete se nalíčit a učesat buď doma, dle Vašich zvyků, nebo nabízím služby skvělé vizážistky (nalíčení) za cenu 500,- Kč.

 

CO SI PŘIPRAVIT NA FOTOGRAFOVÁNÍ?

Hlavně a to opravdu hlavně dobrou náladu! Ta je vždy nejdůležitější. Zkuste si předem utvořit představu, jak chcete být na snímcích zachyceni. Není to ale podmínkou. Vždy mám něco v záloze. Spoustu nápadů můžete načerpat z internetu. Předem si umyjte hlavu a okoupejte se, aby se pleť leskla rovnoměrně. Pokud to patří k vašemu image, pak nezapomeňte na čerstvou depilaci. Důležité je se také dobře vyspat – kruhy pod očima nikomu moc nesluší. V případě zájmu o intimní fotografie je potřeba alespoň půl hodiny až dvě hodiny předem sundat spodní prádlo, aby nebyly zřetelné rýhy vytlačené do pokožky. Doba, než proužky zmizí, je u každého jiná. Nezapomeňte župan a teplé volné ponožky na pauzy, kdy budeme hledat inspiraci a také hřebínek pro neposedné kadeře.
A můžete, ale nemusíte si vzít:
-make-up (hlavně zmatňující pudr)
-nějaké věci na převlékání, jako třeba džíny (pokud jste těhotná, tak ty, co jste nosila před těhotenstvím a můžete je aspoň rozepnuté ještě na sebe natáhnout)
-bačkůrky, ponožečky, košilky, dupačky, medvídky, panenky atd., na které už se vaše miminko v bříšku určitě těší
-sexy prádýlko
-dobře vypadá i těsný svetr rolák
-lodičky - prodlouží vaše nohy!
-bolerka, krajkové halenky, košile atd., prostě cokoliv vás napadne a připadá vám romantické nebo zajímavé
-máte hezký kožich, minisukni? Vezměte to sebou!
-romantický klobouk a podobné "krámy", které vám připadnou zajímavé, sexy nebo jako dobrý nápad. Chce tatínek břišulku v oblečku Ferrari? Nebo chcete nafotit péefko oblečená jen v čepici, rukavicích a šále? Fantazii se meze nekladou. Čím víc nápadů a odvahy, tím focení rychleji uběhne.