Ušní a tělové svíce

Svíčkování  je vysoce účinná metoda alternativního ozdravného procesu. V těle člověka proudí energie a pokud dojde k zablokování – člověk pociťuje bolest. TáDé svíčka napomáhá uvolnění a obnovení toku této energie a odstraňuje vzniklý energetický blok.

Originální svíčky TáDé pocházejí z Maďarska, jejich výroba je patentovaná a kvalita zajištěna mezinárodní certifikací ISO.

Tělové svíčky TáDé jsou vyráběny z bavlny, včelího vosku, kurkumy a esenciálních olejů. To, že tělové svíčky TáDé obsahují kurkumu, zaručuje jejich silný protizánětlivý účinek. Délka svíčky je 23 cm, což zabezpečuje optimální čas hoření, tj. cca 20 minut.  Dutá, ručně vyráběná kvalitní svíčka z dílny TáDé z maďarského Hévízu  má tvar trychtýře, který umožňuje vytvoření  komínového efektu. Spolu s teplem, které vzniká při hoření, dochází k uvolnění energie a k "odsání" nepotřebných nečistot z těla, které se usazují na stěnách svíčky. Svíčky tímto způsobem napomáhají likvidaci zánětů v organismu a tak přispívají k celkové regeneraci lidského těla. Při aplikaci se také uvolňují energetické blokády a tím dochází k  nastartování samočistícího  a samoléčebného procesu v organizmu.

Svíčky jsou řešením i pro psychické zátěže – smutek, deprese, nervové vyčerpání, pocit neustálého tlaku, syndrom prázdnoty a vyhoření.

TáDé svíce se dobře kombinují s masáží, lymfodrenáží, reflexní terapií, mohou se využívat i při jemných manipulačních technikách.

Indikace:

          odstraňuje záněty, negativní bloky

          regeneruje,léčí

          uvolňuje cestu k odplavení toxických látek

          zlepší psychiku

          působí relaxačně, meditativně, zklidňuje

 

Kontraindikace:

Svíčku "TáDé" lze přikládat kdekoli kromě oblasti srdce, temene hlavy a na sliznice ani do otevřených ran!

Proces použití tělových svíček TáDé nemá vedlejší účinky a je postavený na základech vycházejících jak z tradic východní medicíny, tak z našeho tradičního léčitelství. Tělové svíčky můžeme aplikovat bez ohledu na věk a pohlaví. Množství aplikací je zcela individuální.

Používání svíček nenahrazuje lékařskou léčbu ani odborné poradenství

 

Tělová svíčka TáDé se dá aplikovat buď v uchu (k tomu je určena speciální ušní svíčka) nebo na různých částech těla (v oblasti pupku, v místě bolesti nebo na jednotlivých čakrách).

Ušní svíce - přírodní relaxační prostředek využívající účinků bylin a tepla z hořící svíčky ke zlepšení prokrvení ucha, lze použít při poruch spánku a celkové relaxaci organismu.

Působení: Kouř hořící svíčky, nasycen silicemi, klesá do vnitřku ucha, kde působí. Vyrovnává tlaky v příušních dutinách, zmírňuje napětí v uchu i hlavě, uvolňuje usazeniny, stimuluje přirozenou tvorbu ušního mazu. Při aplikaci se klient cítí příjemně, vnímá teplo a jemný praskot v uchu, po odstranění svíčky a nečistot lépe slyší. Podle akupunkturistů teplo ze svíčky prohřívá i mikrosystém ušního boltce, tím působí na reflexní zóny, které touto stimulací příznivě ovlivňuje průběh nemocí z nachlazení, upravuje čistící působení lymfatické drenáže ucha.